Duac – opinie i efekty stosowania. Pomoc w walce z trądzikiem

Słyszeliście kiedyś o żelu na trądzik Duac? Właśnie coś takiego zapisała mi moja dermatolog. Ostatnio stan mojej cery nieco się pogorszył, więc zdecydowałam się na wizytę u lekarza. Miałam nadzieję, że skoro produkt jest na receptę, to pomoże mi z problemem.

Duac – działanie

Za opakowanie żelu zapłaciłam 70 złotych, za tą cenę spodziewałam się więc czegoś dobrego. Duac stosuje się w celu zlikwidowania zmian trądzikowych na twarzy i szyi, ma działanie antybakteryjne i oczyszczające, pomaga w pozbyciu się niedoskonałości w krótkim czasie.

Duac – skład

W składzie żelu Duac znajdziemy popularny w wielu lekach bez recepty nadtlenek benzoilu. Dla zwiększenia efektu antybakteryjnego do żelu dodano jeszcze antybiotyk o nazwie Clindamycyna, która stosowana jest w zakażeniach bakteryjnych skóry. Takie połączenie pomaga w dokładnym oczyszczeniu i uleczeniu skóry, likwidując elementy, wpływające na powstawanie wyprysków.

 

Cóż, zaczęłam stosować żel zgodnie z zaleceniem lekarza. Faktycznie, niedoskonałości zniknęły jakoś po dwóch dniach. Może nie wszystkie, ale większość. Niestety, na ich miejscu pojawiły się zaczerwienienia i pęknięcia. Przeglądając opinie o Duacu znalazłam recenzje, które ostrzegały przed nadmiernym wysuszeniem skóry po nadtlenku benzoilu. Okazało się również, że efekt po tym leku jest zazwyczaj krótkotrwały, a pryszcze szybko nawracają. 

Kilka dni później spotkałam się z koleżanką, która pracuje jako kosmetyczka. Według niej stosowanie antybiotyków to ostateczność, poleciła mi zamiast żelu tabletki na trądzik Nonacne. Poleciła stronę producenta, na której znalazłam opakowanie z zapasem na jeden miesiąc za 150 złotych. Postanowiłam spróbować. Właśnie czekam na przesyłkę, dam Wam znać, jakie będą efekty.

Aktualizacja:

Pozbądź się pryszczy z Nonacne!

Słuchajcie, jeżeli macie problem z trądzikiem, wypróbujcie Nonacne. Na mnie zadziałało błyskawicznie. Kiedy tylko przyszła do mnie paczka z tabletkami, przeczytałam ulotkę i skład. Okazało się, że Nonacne składa się tylko i wyłącznie z produktów naturalnych. Wyobrażacie sobie? Mało tego, oprócz popularnego w podobnych preparatach cynku i witaminy C, producent zastosował składniki, które uważane są najskuteczniejsze w pielęgnacji skóry. Jedna tabletka Nonacne zawiera między innymi:

  • sersaparillę – zioło stosowane w leczeniu chorób skórnych
  • czerwoną kończynę – roślina wykorzystywana przez lekarzy do leczenia trądziku
  • wyciąg z pestek winogron – z dobrą dla skóry witaminą E, która sprzyja regeneracji komórek
  • wyciąg z liści pokrzywy – działa oczyszczająco i antybakteryjnie

 

>>> Zobacz opinie o Nonacne<<<

Co więcej, Nonacne to produkt dostępny bez recepty, nie wywołujący żadnych skutków ubocznych. Jeżeli marzycie o:

  • pięknej skórze bez niedoskonałości
  • rozświetlonej cerze
  • zregenerowanym naskórku
  • dobrym samopoczuciu

Wybierzcie Nonacne. Tabletki przeznaczone są dla każdego, kto zmaga się z trądzikiem, niezależnie od jego postaci. Ja zaraz zamawiam następne opakowanie, nie potrzebuję już niczego innego, Wy też zacznijcie działać! 

Aktualizacja2:

Im więcej, tym mniej. Teraz im więcej kupujesz, tym taniej płacisz za jedno opakowanie Nonacne. Specjalnie dla czytelników bloga – zamówcie Nonacne w doskonałej cenie!